• شرکت تولیدی صنایع سفال طبرستان

    تاسیس: 1362
  • در سراسر ایران

    نمایندگی رسمی

قوانین و مقررات

شرایط بازگشت محصول

چنانچه بعد از خرید و تحویل کالا، به دلیل مغایرت یا خرابی کالا، درخواست بازگشت کالا را داشته باشید، می توانید با توجه به اطلاعات زیر اقدام نمایید. هزینه پرداختی شما برای کالای مرجوعی 7 تا 10 روز پس از رسیدن کالا به انبار سفال طبرستان در صورتی که تعویض کالا صورت نگیرد، به طور کامل به مشتری باز می گردد.

 

شرایط عمومی بازگشت کالا به شرح زیر است:

شما می توانید تا 5 روز کالای خریداری شده را در صورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشد، به همراه فاکتور خرید آن و با رعایت شرایط زیر بازگردانید.

در صورتی که کالای مشاهده شده در سایت با کالای شما مغایرت دارد، برای مثال دارای شکستگی و یا لب پری است، مشتری گرامی باید تا حداکثر 48 ساعت پس از دریافت کالای ذکر شده، فرم تماس با ما را پر کند و فروشگاه را از این طریق مطلع سازد تا مشمول بازگشت کالا شود. لازم به ذکر است کالاهای که به صورت تعداد و برای مصرف تجاری و عمده خریداری شده باشد، شامل شرایط بازگشت نمی شود.

 

نکات مهم در خصوص محصولات

* درصورت استفاده از کد تخفیف یا طرح های موقت حراج (با خرید یک محصول، دومی رایگان و …) و بازگرداندن همه یا بخشی از سفارش و خارج شدن از شرایط حراج (برای مثال پس از بازگشت یکی از کالاها، مبلغ کل سفارش از حداقل در نظر گرفته شده برای استفاده از کد تخفیف کمتر شود) مبلغ عودتی بدون در نظر گرفتن کد تخفیف محاسبه خواهد شد.

– استفاده نادرست پس از تحویل محصول: استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط و خش ، شکستگی و …) که در اثر استفاده نادرست کاربر از محصول ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از بر عهده مشتری خواهد بود.

* همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه آن نیز الزامی است.

* کالا حتما با جعبه اصلی خود، فاکتور، اتیکت و بارکد کالا، برگشت شود.

 

فرایند انجام بازگشت محصول

برای شروع فرآیند بازگشت محصول خود، در اولین فرصت از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید. اطمینان داشته باشید همکاران ما پس از دریافت درخواست، با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت محصول صرفا با هماهنگی کارشناسان میسر خواهد بود. از ارسال محصول بدون هماهنگی با خدمات مشتریان جداً خودداری کنید.